Змушував армійців будувати маєток – ДБР повідомило про підозру військовому комісару на Закарпатті
Джерело: пресслужба ДБР
Військовий комісар одного з районів на Закарпатті, що народився та навчався на території РФ, змушував вмотивованих та патріотичних підлеглих будувати йому маєток. Під час обшуку працівники ДБР також виявили чимало російської символіки.
Зауважується, з початку березня за наказом начальника одного з відділів Ужгородського районного ТЦК армійці замість служби проводили будівельні роботи в його маєтку.
Під час обшуків на місці будівництва працівники ДБР виявили трьох військових, які виконували будівельні роботи. Наразі вони вже дають показання.
Окрім цього, у помешканні та робочому кабінеті фігуранта вилучено $3,5 тис, атрибутику РФ, зокрема монети, документи про здобуття освіти в РФ, а також одяг з емблемами СРСР та РФ, посвідчення офіцера МО СРСР, кокарди та навіть георгіївську стрічку.
Начальнику одного з відділів Ужгородського районного ТЦК повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.
Нині розслідування триває.
- Владиславу Дубовому, синові львівського військкома, подарували майже добудований будинок, який нині коштує близько 4 млн грн.
- 25 липня Печерський районний суд Києва відправив під варту колишнього начальника Одеського обласного ТЦК Євгена Борисова на два місяці з можливістю внести заставу у розмірі 150 мільйонів гривень.
- Державне бюро розслідування у 2023 році займається розслідуванням 2 954 корупційних злочинів. До суду правоохоронці направили 212 обвинувальних актів, що на 29 більше, ніж за аналогічний період у 2022 році.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…