Трамп заявив, що Індія та Пакистан домовилися про припинення вогню
Джерело: Дональд Трамп/Truth Social
Президент США Дональд Трамп оголосив, що Індія та Пакистан домовилися про повне і негайне припинення вогню.
“Після довгої ночі переговорів за посередництва Сполучених Штатів я радий повідомити, що Індія і Пакистан домовилися про повне і негайне припинення вогню. Вітаю обидві країни з тим, що вони проявили здоровий глузд і великий розум. Дякую за вашу увагу до цього питання!”, – написав Трамп.
Про це ж повідомив Держсекретар США Марко Рубіо.
“За останні 48 годин ми з віцепрезидентом [Джей Ді] Венсом провели зустрічі з високопосадовцями Індії та Пакистану (…). Я радий оголосити, що уряди Індії і Пакистану домовилися про негайне припинення вогню і початок переговорів з широкого кола питань на нейтральному майданчику”, – повідомив Рубіо.
Глава МЗС Пакистану підтвердив домовленість.
Нагадаємо, пакистанські військові заявляли, що в суботу вранці розпочали операцію проти Індії у відповідь на нещодавню “індійську агресію”.
До слова, напередодні віцепрезидент США Джей Ді Венс заявляв, що США не втручатимуться в конфлікт між Пакистаном та Індією, назвавши боротьбу між двома ядерними державами “по суті не нашою справою”.
- Протистояння в повітрі між пакистанськими та індійськими винищувачами, під час якого було збито п’ять індійських літаків, стало одним із “найбільших і найдовших у новітній історії авіації”.
За даними синоптиків у суботу, 27 червня, місцями пройдуть опади.
У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.
Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.
Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.