У Журавлівському гідропарку Харкова потонув 8-річний хлопчик

Джерело: ДСНС

14 липня у Журавлівському гідропарку Харкова потонув 8-річний хлопчик.

За даними рятувальників, дитина никла під час купання. На пошуки хлопчика одразу вирушили водолази ДСНС, однак виявити його тіло вдалось лише сьогодні вранці.

“Статистика смертей на воді – невтішна. За минулу добу в Україні загинули 8 осіб, серед них — одна дитина, яка потонула у місцевому ставку у місті Обухів на Київщині”.

Смертельні випадки зафіксовані також у Сумській, Кіровоградській, Полтавській, Черкаській, Хмельницькій та Вінницькій областях. На Полтавщині вдалося врятувати одну людину.

Відтак рятувальники нагадали правила безпеки на воді щодо дітей:

  • Ніколи не залишайте дітей без нагляду біля води.
  • Не дозволяйте купатися у непристосованих або заборонених місцях.
  • Навчайте дітей правилам безпечної поведінки на воді.

“Пам’ятайте: лише кілька секунд неуважності можуть коштувати дитині життя. Від початку року на водоймах України загинуло вже 40 дітей”.

Штучний інтелект стрімко змінює спосіб, у який люди шукають інформацію в інтернеті, трансформуючи те, як користувачі орієнтуються у вебпросторі. Замість традиційних пошукових систем вони дедалі частіше звертаються до чат-ботів, котрі дають готові відповіді, а не перелік посилань, за якими можна перейти.

Правоохоронці викрили подружжя у Запоріжжі, котре організувало схему “відкатів” з родин загиблих воїнів Сил оборони за сприяння в оформленні державних виплат. У разі відмови, чоловік погрожував створенням штучних перешкод під час розгляду документів на отримання грошової компенсації. Йому загрожує до восьми років ув’язнення. 

На Харківщині правоохоронці викрили масштабне виробництво підроблених акцизних марок, вилучивши майже 5 мільйонів одиниць контрафакту. Усім трьом фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі. 

Пізно ввечері 15 липня російські війська здійснили масований обстріл Харкова. У місті пролунали потужні вибухи.

Збройні сили Тайваню розпочали навчання, вперше використавши міський громадський транспорт для підготовки до відбиття вторгнення з боку Китаю. Військові “тримали оборону” на вулицях Тайбея, аби краще підготуватися до потенційної атаки та підвищити обізнаність населення стосовно наслідків кризи.