Син президента США, Хантер Байден може постати перед судом

Джерело: Reuters 

11 серпня прокурор США у цій справі Девід Вайс зазначив, що син президента США Джо Байдена, Хантер Байден може постати перед судом за кримінальними звинуваченнями, оскільки переговори про можливу угоду про визнання провини зайшли в глухий кут.

У червні Вайс подав проти Хантера Байдена звинувачення у несплаті податків і володіння зброєю й обидві сторони досягли угоди про визнання провини. Але федеральний суддя відмовився прийняти угоду. Вайс заявив у судовій заяві в п’ятницю, 11 серпня, що обидві сторони зайшли в глухий кут і суд, ймовірно, відбудеться.

У липні Хантер Байден не визнав себе винним за звинуваченнями в несплаті податків на понад 1,5 мільйона доларів доходу у 2017 і 2018 роках, попри те, що він заборгував понад 100 000 доларів, про що стверджує прокуратура. Він не визнав провину в іншій справі, де його звинувачують в незаконному володінні вогнепальною зброєю та вживання заборонених наркотиків.

Республіканці звинуватили Джо Байдена в отриманні прибутку від бізнес-підприємств свого сина в Україні та Китаї, хоча вони ще не надали жодних доказів протиправних дій. У липні спікер Палати представників Кевін Маккарті заявив, що палата може розпочати розслідування щодо імпічменту восени.

Представники Байдена раніше відкидали звинувачення республіканців як “божевільні теорії змови” і заявляли, що Байден не брав участі в бізнесі свого сина.

Засідання Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації, на якому мали обговорити блокування партійних сторінок місцевих організацій партії “Європейська Солідарність”, не відбулося, оскільки представники монобільшості та СБУ не прийшли.

За повідомленням ЗМІ, західні союзники України намагались переконати президента Володимира Зеленського не підписувати закон про обмеження незалежності НАБУ та САП.

Речниця Білого дома Керолайн Лівітт повідомила, що американський лідер Дональд Трамп прагне самостійно ухвалювати рішення щодо санкцій проти Росії.

Індійська компанія попри загрозу санкцій з боку США поставила Росії вибухівку військового призначення на суму 1,4 мільйона доларів. За даними Reuters, у грудні індійська фірма Ideal Detonators Private Limited відправила до Росії дві партії вибухової речовини октоген, які прибули до Санкт-Петербурга, що підтвердив індійський посадовець.

З 24 липня сигнал повітряної тривоги в Київській області диференційований.