Одеська ОВА дала дозвіл на купання у морі

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер

Одеська ОВА офіційно дала дозвіл на купання у морі та опублікувала список пляжі, які можна відвідувати.

Як повідомив Кіпер, відповідний наказ про доступ людей до моря було підписано спільно з Командувачем оперативним стратегічним угрупуванням військ “Одеса”.

Зокрема можна відвідувати такі локації:

  • пляж Калетон
  • Інклюзивний пляж
  • муніципальний пляж (район 14 Фонтану)
  • пляж “Ікра”
  • пляж “Чайка”
  • муніципальний пляж (район 10 Фонтану)

В ОВА додали, що список пляжів, де буде дозволено купатись, згодом поповнять, коли будуть проведені відповідні перевірки.

На пляжах можна буде перебувати з 8:00 до 20:00.

Під час повітряної тривоги, при виявленні підозрілих предметів, під час шторму від 2-х балів, на берегових спорудах ( пірсах, травнрсах, хвилеломах), поза межами зон для купання перебування людей заборонено.

На відкритих зонах для купання обов’язкова наявність рятувального човна та захисних сітчастих огорож від вибухонебезпечних предметів.

У разі необхідності мають бути організовані обстеження водолазною службою підводної та надводної акваторії Чорного моря.

Щоденно повинно проводитись прибирання узбережжя за відсутності надзвичайної ситуації.

Вихід до акваторії Чорного моря будь-якого плавзасобу, окрім рятувальних служб заборонено.

Росія погодилася постачати газ до невизнаного Придністров’я у формі гуманітарної допомоги. Про це заявив Вадим Красносельський, голова цієї території.

Міністерство оборони Німеччини передало Україні новий пакет військової допомоги.

Нове дослідження надало нові докази “зв’язку кишечник-мозок” — хронічні кишкові інфекції можуть бути пов’язані з розвитком хвороби Альцгеймера.

28 грудня 2024 року в місті Брендон, штат Міссісіпі (США), виявили тіла 30-річної Дженніфер Шеффілд та її колишнього чоловіка Брендона Шеффілда. Чоловік застрелив жінку, а потім покінчив життя самогубством. Незадовго до трагедії загибла розповідала у соцмережі, що між ними стався “мирний” розрив стосунків.

Народний депутат Ярослав Юрчишин пояснив, що законопроєкт №11321, який напередодні ухвалила Верховна Рада, “не обмежує свободу слова, а захищає доброчесні ЗМІ”.