«Нескорений Південь»: в Одесі створили поштову марку, присвячену прикордонникам

Джерело: Державна прикордонна служба України
В Одесі випустили поштову марку “Нескорений Південь”. Вона буде у продажі разом із поштовим набором: конвертом і картками.
Нову марку присвятили охоронцям південних рубежів як символ безстрашності, відважності та стійкості.

Фото: Державна прикордонна служба України
“Марки присвячені нашим прикордонникам, адже саме вони з перших днів війни – і не тільки з 24 лютого, а й з 2014 року, першими вступили в бій з ворогом на державному кордоні. Прикордонники – справжні герої, які успішно виконали та виконують сотні й сотні бойових завдань”, – підкреслив одеський фотохудожник Борис Бухман, якому належить ідея проєкту.

Фото: Державна прикордонна служба України
Також до створення марки долучилися “Укрпошта” та прикордонники. Отримані кошти з продажу спрямують на потреби захисників України.

Фото: Державна прикордонна служба України
- Поштова марка “Русскій воєнний корабль, іді… !”, презентована “Укрпоштою” 12 квітня 2022 року, отримала найвищу нагороду міжнародної філателістичної мистецької премії “Азіаго” (Італія) – гран-прі, або, як його називають самі організатори – “філателістичного Оскара”.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.