Болгарія прагне взяти під контроль російський НПЗ, який належить «Лукойлу»
Джерело: The Independent
Болгарія має намір взяти під контроль російський нафтопереробний завод, який належить компанії “Лукойл”, яка нещодавно потрапила під санкції США та Великої Британії.
Зазначається, що Болгарія вже готує поправки до законопроєкту, які дозволять їй заволодіти російським НПЗ у Бургасі та продати його новому власнику. Таким чином країна прагне захистити завод від американських санкцій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Лукойл» заявив про продаж своїх закордонних активів через санкції
Бургаський НПЗ – єдиний у Болгарії. Він є основною частиною іноземної бізнес-імперії “Лукойла”.
Згідно з повідомленнями, законопроєкт дозволить спеціальному керівнику контролювати продаж НПЗ, при цьому “Лукойл” не матиме права голосу щодо цього питання та не зможе подати апеляцію.
- Російський “Лукойл”, що потрапив під санкції США, постає перед проблемами у роботі своїх закордонних структур, повідомляють обізнані з ситуацією джерела.
- Болгарія вирішила зупинити експорт нафтопродуктів до ЄС через санкції проти “Лукойла”.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.