В «Армія+» стартувало анонімне опитування про якість медпослуг у військових госпіталях

Джерело: Міноборони

У застосунку “Армія+” для військовослужбовців стартувало нове опитування про якість медичних послуг у військових госпіталях і цивільних медзакладах. Його завдання – зібрати системний зворотний зв’язок від тих, хто проходив лікування, ВЛК чи реабілітацію, та сформувати рішення щодо покращення роботи медичних закладів.

Опитування охоплює основні аспекти медичної допомоги: доступність послуг, роботу та комунікацію персоналу, умови перебування, забезпечення обладнанням і ліками, а також зручність організації прийому та направлень.

Анкета розроблена за участі фахівців Департаменту охорони здоров’я Міністерства оборони України, Командування Медичних сил та Правозахисного центру для військовослужбовців “Принцип” для того, щоб отримати об’єктивну картину про роботу військових госпіталів та цивільних медзакладів по всій країні.

Анкета доступна в розділі “Опитування” в застосунку “Армія+”.

Збір відповідей триватиме з 11 до 23 грудня 2025 року. Його можуть пройти військові як із досвідом звернення до військових госпіталів, так і до цивільних закладів.

Опитування анонімне. Результати будуть узагальнені в аналітичний звіт і використані для вдосконалення організації медичної допомоги військовим.

“Армія+ вже зарекомендувала себе як швидкий та ефективний інструмент збору зворотного зв’язку від військових. Серед змін, які були ухвалені за результатами попередніх опитувань, – запуск функції мультипідпису для командирів та призначення нового очільника Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного”, – додали в Міноборони.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.