Тейлор Свіфт вшосте очолила рейтинг найуспішніших артистів року

Джерело: Billboard

Попзірка Тейлор Свіфт стала найуспішнішою артисткою 2025 року за підсумками щорічного рейтингу Міжнародної федерації фонографічної індустрії (IFPI).

Це вже вшосте співачка очолює рейтинг: раніше вона посідала перше місце у 2014, 2019, 2022, 2023 та 2024 роках. Таким чином, вона залишається лідеркою четвертий рік поспіль. Востаннє співачку випереджав у 2020 і 2021 роках гурт BTS.

До списку також увійшли Stray Kids, Дрейк, The Weeknd, Bad Bunny, Кендрік Ламар, Морган Воллен, Сабріна Карпентер, Біллі Айліш.

Tyler, the Creator уперше потрапив до топ-20 (№12) після туру на підтримку альбому “Chromakopia” та несподіваного релізу “Don’t Tap The Glass”. Японський рок-гурт Mrs. Green Apple також дебютував у рейтингу на 13-му місці.

До списку повернулися кілька виконавців після успішних релізів і турів у 2025 році – зокрема Леді Гага (№10), Ед Ширан (№18), SZA (№19) та Джастін Бібер (№20).

Довідка. IFPI підраховує стримінги, завантаження та фізичні продажі у всіх країнах на основі даних понад 8000 лейблів. Показники конвертуються за власною методологією у єдиний глобальний індекс і охоплюють усю дискографію артиста, а не лише релізи конкретного року.

Міністр внутрішньої безпеки США Марквейн Маллін заявив, що мігранти з тимчасовим захищеним статусом мають або подати документи на постійне проживання, або залишити країну. Його слова пролунали після рішення Верховного суду, яке може позбавити захисту сотні тисяч гаїтян і сирійців.

США та Іран домовилися припинити взаємні атаки на тлі загострення довкола Ормузької протоки. Сторони планують зустрітися у вівторок у столиці Катару Досі, щоб обговорити умови безпечного проходження суден.

Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі заявив, що країни регіону не повинні дозволяти використовувати свої території або об’єкти для атак проти Ірану. Про це він сказав під час зустрічі з прем’єр-міністром Іраку Алі Фалехом аль-Заїді в Багдаді.

Кількість загиблих унаслідок потужних землетрусів у Венесуелі зросла до 1450. За оцінками ООН, близько 50 тисяч людей досі вважаються зниклими безвісти.

Дональд Трамп різко розкритикував Джаніс Льюїс Джордж, яка, за його словами, майже напевно стане меркою Вашингтона. Він звинуватив її у намірах послабити міграційну політику, протидію злочинності та роботу поліції.