Через атаки РФ без світла залишились споживачі у шести областях

Джерело: Міненерго

За повідомленням Міненерго, унаслідок російських атак 13 березня є знеструмлені споживачі у шести областях.

Так, без світла залишилась частина громад на Дніпропетровщині, Донеччині, Запоріжжі, Сумщині, Херсонщині та Харківщині. Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів.

Також повідомляється, що у Харківській області внаслідок російського удару поранень зазнав енергетик. Йому надають всю необхідну медичну допомогу.

У відомстві нагадали, що сьогодні увечері у всіх областях застосовуватимуться графіки погодинних відключень електроенергії, а також графіки обмеження потужності для бізнесу та промисловості.

“Просимо споживачів, за можливості ощадливо використовувати електроенергію у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему”.

Держпродспоживслужба оприлюднила результати ринкового нагляду, в межах якого виявили низку нехарчових товарів, що становлять ризик для здоров’я та безпеки споживачів, зокрема дітей.

Дослідження вказують, що спека може негативно впливати не лише на здоров’я. Так, поєднання спеки та посухи знижує середні доходи майже на 3%.

59,7% громадян Польщі виступають проти вступу України до Європейського Союзу. Водночас підтримують євроінтеграцію України трохи більше третини опитаних.

У Національному природному парку “Голосіївський” звернулися до відвідувачів із закликом не торкатися невідомих рослин під час перебування на природних територіях.

В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.