Через атаки РФ без світла залишились споживачі у шести областях

Джерело: Міненерго

За повідомленням Міненерго, унаслідок російських атак 13 березня є знеструмлені споживачі у шести областях.

Так, без світла залишилась частина громад на Дніпропетровщині, Донеччині, Запоріжжі, Сумщині, Херсонщині та Харківщині. Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів.

Також повідомляється, що у Харківській області внаслідок російського удару поранень зазнав енергетик. Йому надають всю необхідну медичну допомогу.

У відомстві нагадали, що сьогодні увечері у всіх областях застосовуватимуться графіки погодинних відключень електроенергії, а також графіки обмеження потужності для бізнесу та промисловості.

“Просимо споживачів, за можливості ощадливо використовувати електроенергію у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему”.

Продюсер британського телеканалу Sky News в Україні Азад Сафаров заявив, що у березні 2025 року поблизу Добропілля невідомий розстріляв автомобіль водійки знімальної групи біля командно-спостережного пункту 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. За його словами, жінка не постраждала лише завдяки броньованому автомобілю.

У Дніпрі ветеринари провели унікальну операцію для пораненого військового пса Ральфа. Вони встановили чотирилапому титанову щелепу.

Президент США Дональд Трамп врахує динаміку цін на світовому ринку енергоносіїв при ухваленні рішення щодо продовження послаблення санкції проти російської нафти, заявив у Кувейті держсекретар Марко Рубіо.

В Італії за добу зафіксовано п’ять смертей, пов’язаних із різким підвищенням температури до 41 °C.

Європейська енергосистема опинилася під посиленим навантаженням через хвилю аномальної спеки, котра спричинила різкі коливання цін на електроенергію на тлі зростання попиту та обмеження виробництва.