На ТОТ Донеччини загострюється соціально-економічна криза: місцевим мешканцям не виплачують зарплати
Джерело: Центр національного спротиву
На тимчасово окупованих територіях Донецької області все більше загострюється соціально-економічна ситуація.
Відтак, більшість промислових об’єктів або не працює, або переведено на 4-денні робочі тижні. При цьому, збільшується заборгованість з невиплати заробітної плати.
Причиною служать наступні чинники:
- мобілізація більшості працівників;
- перевага, яку надають окупанти, конкурентам з РФ;
- відсутність ринків збуту.
“Внаслідок падіння рівня життя росіяни роблять мешканців регіону ще більш залежними від окупантів, які видають 10 тисяч рублів в обмін на паспорт”, – зазначили у ЦНС.
- Російські окупанти мають значний дефіцит кадрів на тимчасово окупованих територіях через незгоду місцевого населення співпрацювати з ними.
- На тимчасово окупованих територіях Донеччини російські окупанти погрожують конфіскацією врожаю з підприємств, де працюють особи без громадянства Росії.
Президент Володимир Зеленський підписав указ №13/2025, котрим вніс зміни до положень про проходження військової служби іноземцями та особами без громадянства.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 5 січня. На даний час відбулося 177 бойових зіткнень.
Президент Володимир Зеленський у тригодинному інтерв’ю блогеру Лексу Фрідману зокрема згадав про перші дні повномасштабного вторгнення та розповів як бачить припинення вогню.
Президент Володимир Зеленський наголосив, що для нього важливо відповідати на інтерв’ю виключно українською мовою. Він зауважив, що добре розуміє російську та ця мова не зазнає утисків в Україні.
Президент Володимир Зеленський пояснив, що під час повномасштабної війни неможливо провести вибори, яким можна було довіряти.