Соцмережа Х буде збирати біометричні дані користувачів – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Згідно з оновленою політикою конфіденційності соціальної мережі Х (колишній Twitter), відтепер платформа може збирати біометричні дані користувачів.

“З вашої згоди ми можемо збирати та використовувати вашу біометричну інформацію з метою безпеки, захисту та ідентифікації”, — йдеться в заяві.

При цьому представники соцмережі не пояснили, що розуміють під біометричною інформацією. Як правило, компанії позначають зображення обличчя, райдужну оболонку очей і відбитки пальців.

Водночас в Х зауважили, що збиратимуть інформацію про роботу та освіту користувачів.

“Ми можемо збирати та використовувати вашу особисту інформацію (наприклад, вашу історію працевлаштування, історію освіти, переваги в галузі працевлаштування, навички та здібності, активність та залученість у пошуку роботи тощо), щоб рекомендувати вам потенційні вакансії та ділитися ними з потенційними роботодавцями”, — мовиться в оновленій політиці конфіденційності.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.