Росія оголосила «небажаною» Міжнародну федерацію транспортних робітників за підтримку України

Джерело: пресслужба Генпрокуратури РФ

Генпрокуратура РФ оголосила “небажаною” діяльність Міжнародної федерації транспортних робітників (International Transport Workers Federation), зареєстрованої в Лондоні, пояснивши це її перешкоджанням Росії та допомогою Україні.

У відомстві наголосили, що діяльність International Transport Workers Federation “загрожує конституційному ладу Російської Федерації”.

При цьому в генпрокуратурі заявили, що з початку “спеціальної військової операції лідери глобальної Федерації транспортних робітників “виступають із різкими антиросійськими заявами і відкрито засуджують проведення спецоперації”.

Водночас та переконані, що організація сприяла тому, щоб “максимальна кількість країн” за прикладом Великої Британії заборонили російським судам заходити у свої морські порти, а “підконтрольні профспілки в іноземних портах зривали розвантаження російських суден, що заходили в них”.

За даними російського відомства, “під егідою солідарності з українськими транспортниками організація проводить кампанію зі збирання фінансових коштів для подальшого відправлення на Україну”. Так, після початку повномасштабного вторгнення різним українським структурам нібито були передані понад $500 тисяч.

“Використовуючи ресурси медіа, організація систематично розміщує в інформаційному просторі політизовані публікації, формуючи негативний образ Росії там”, – додали в генпрокуратурі.

Президент Фінляндії Александер Стубб закликав до розширення Ради Безпеки ООН, скасування її єдиного права вето та зупинення будь-якого члена, який бере участь у незаконній війні, такій як вторгнення Росії в Україну.

В середу, 18 вересня, Північна Корея випустила кілька балістичних ракет малої дальності в бік свого східного узбережжя, про що повідомили Південна Корея та Японія.

Протягом минулої доби, 17 вересня, по всій лінії фронту зафіксовано 194 бойових зіткнень.

Парк бронеавтомобілів українського війська поповнився ще одним зразком бронетехніки, створеним за технологією MRAP. В оборонному відомстві кодифікували та допустили до експлуатації у військах бронеавтомобіль Roshel Senator MRAP виробництва  Канади.

Сполучені Штати Америки перекинули на острів Шемія біля узбережжя Аляски кілька підрозділів повітрянодесантних військ та реактивні системи залпового вогню HIMARS, у відповідь на зростання військової активності Росії та КНР довкола регіону.