Завдати удару по підводному човну РФ допомогли кримські партизани, – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

В Центрі національного спротиву повідомили, що Севастопольське підпілля, а саме партизани з руху “АТЕШ”, надали важливу інформацію, яка сприяла завдаванню удару по підводному човну “Ростов-на-Дону”.

Партизани з руху “АТЕШ” навели ракетний удар по підводному човну морських сил РФ в Севастополі.

“Понад рік наші агенти збирають розвідувальну інформацію, яку ми надаємо Силам оборони України. Цієї ночі усі севастопольці були свідками результатів нашої діяльності. Настав час відкрити деталі нічного удару по Севастопольській бухті”, – розповідають у партизанському русі.

Вони зазначили, що до цього були залучені агенти з різних сфер, а саме цивільні, військовослужбовці Чорноморського флоту Росії та працівники ремонтного заводу.

“Наслідками роботи зрештою стало те, що великий десантний корабель “Мінськ” та підводний човен “Ростов-на-Дону” успішно вражені. Дякуємо севастопольцям, які щодня надсилають дані, фотографії та координати з цінною інформацією”, – зазначили в “АТЕШ”.

В Центрі національного спротиву подякували кримському підпіллю за надану інформацію.

Російські війська обстріляли Краматорськ на Донеччині, в результаті чого троє людей отримали поранення.

Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.

Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.

14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.