«Укрзалізниця» зібрала понад 6 млн грн на придбання авто для розмінування завдяки «Квиткам до перемоги»

Джерело: “Укрзалізниця”

Завдяки проєкту “Квитки до перемоги”, запущеному у листопаді 2022 року, зібрано понад 6 млн грн. Цей проєкт “Укрзалізниці”, UNITED24, Gres Todorchuk реалізовано у співпраці з платформою Concert UA.

“Квитки до перемоги” на перші рейси до Херсона, Донецька, Луганська, Маріуполя, Сімферополя та Севастополя дозволили зібрати 6 148 900 гривень”, – зауважили у компанії.

Зібрані кошти використають для придбання машини для розмінування. Техніка допоможе захистити інфраструктуру від залишків нерозірваних снарядів та інших потенційно небезпечних об’єктів перед відновленням залізничного сполучення на визволених територіях.

Придбані квитки не мають терміну дії й можуть бути активовані після визволення українських міст. Одним із таких прикладів був Херсон.

Крім того, “Квитки до перемоги” придбали жителі 12 країн світу. Одним з найпопулярніших став напрямок до Криму, тому компанія додала ще один благодійний рейс  до Севастополя. Всього на цьому напрямку придбали 1 747 квитків.

“Сьогодні зранку Україна вистояла чергову ракетну атаку і продовжує рух до звільнення всіх своїх земель. Дякуємо кожному, хто підтримав проєкт і продовжує працювати, щоб “Потяг до перемоги”швидше прибув на вокзали усіх тимчасово окупованих українських міст”, – підкреслили в “Укрзалізниці”.

Американсько-німецька компанія-розробник програмного забезпечення Auterion до кінця 2025 року спорядить Україні 33 тисячі “ударних систем” для БпЛА з штучним інтелектом, здатних обходити системи радіоелектронної боротьби та фізичні перешкоди – подібно до дронів на оптоволокні. 

Станом на 27 липня Силам оборони вдалося звільнити від російських військ село Кіндратівка Хотінської громади, що на Сумщині.

На Закарпатті затримали організатори схеми незаконного виїзду військовозобов’язаних за кордон, котрий намагався підкупити прикордонника 320 тисячами гривень.

27 липня президент Володимир Зеленський розповів про “предметну” розмову з главою Франції Емманюелем Макроном, зауваживши, що Париж готовий допомогти Україні профінансувати виробництво дронів.

Служба зовнішньої розвідки України відзначила, що після запровадження санкцій у 2022 році витрати Росії на транзит вантажів зросли, особливо на маршрутах до Калінінградської області, котра не має сухопутного сполучення з рештою російської території.