Росіяни визнали відсутність контролю на тимчасово окупованих територіях України – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
У Центрі національного спротиву повідомили, що навіть після років окупації, росіяни так і не змогли взяти під контроль українські землі.
Зауважується, що окупанти посилили так звані “контрдиверсійні заходи” на тимчасово окупованих територіях Донеччини. У регіоні запровадили комендантську годину, тоді як гауляйтер Денис Пушилін заявив щодо необхідності військової цензури у листуванні та телефонних дзвінках.
Попри власні заяви про безпрецедентну підтримку, ворог боїться місцевого населення й вживає заходів щодо нього, — зазначили у повідомленні.
Нагадаємо, що представники партизанського руху “Атеш” та небайдужі севастопольці коригували удар по штабу Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому Севастополі.
Водночас у Центрі національного спротиву нагадали, що повідомити про місцерозташування росіян можна за посиланням.
- В Центрі національного спротиву повідомили, що Севастопольське підпілля, а саме партизани з руху “АТЕШ”, надали важливу інформацію, яка сприяла завдаванню удару по підводному човну “Ростов-на-Дону”.
- На тимчасово окупованих територіях активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” успішно наповнюють тимчасово захоплені міста українською символікою.
- Російські окупанти планують у тимчасово захоплений Маріуполь заселити 300 тисяч громадян РФ. Це входить у так званий “план розвитку”.
- Представники українського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують знищувати пропагандистську макулатуру на тимчасово окупованих територіях.
Міністерство юстиції передбачає, що запуск усіх реєстрів після масштабної кібератаки вдасться здійснити до кінця січня. Про відновлення роботи державних реєстрів після масштабної кібератаки з боку РФ повідомив перший заступник міністра юстиції Микола Кучерявенко.
Президент Росії Володимир Путін на майбутніх переговорах щодо України з Дональдом Трампом має намір вимагати радикального скорочення військової співпраці Києва з НАТО та “назавжди” відмови від планів стати членом блоку, інформують близькі до Кремля джерела.
15 січня Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав у період дії воєнного стану (реєстр. №12378).
Міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс заявив, що якби Київ запросив розміщення військ деяких західних країн, включно з Литвою, в Україні, це питання обговорювалося б із союзниками, і литовський прапор там був би присутній.
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск після зустрічі з Володимиром Зеленським запевнив у гарантіях безпеки для України.