Rheinmetall направить в Україну додаткові системи розвідки безпілотників
Джерело: Reuters
Німецький оборонний концерн Rheinmetall отримав ще одне замовлення від уряду Німеччини на постачання в Україну систем розвідки безпілотників, повідомив виробник оборонної продукції в четвер, 5 жовтня.
В заяві Rheinmetall зазначено, що замовлення, яке виконується у співпраці з естонською компанією DefSecIntel, оцінюється у двозначному діапазоні мільйона євро.
Додають, що постачання розвідувальних систем SurveilSPIRE, які можуть виявляти та знищувати ворожі безпілотники, вже розпочато.
- У четвер, 28 вересня, німецьке картельне відомство схвалило створення спільного підприємства між німецьким оборонним підрядником Rheinmetall і державним підприємством “Українська оборонна промисловість” (UDI).
- Rheinmetall готує новий експорт танків Україні. З цією метою компанія придбала 50 танків Leopard 1 у бельгійської компанії OIP Land Systems.
- До кінця 2023 року німецький збройовий концерн Rheinmetall спорядить Україні сучасний розвідувальний безпілотник Luna NG, здатний виконувати завдання на відстані до 100 км та на висоті до 5 км.
- Німецький оборонний концерн Rheinmetall спорядив Збройним силам України мобільний польовий шпиталь. Спочатку десять українських армійців пройшли двотижневий курс навчання, щоб навчитися збирати, розбирати та експлуатувати шпиталь. Після чого відбулася офіційна передача медичного об’єкта.
- Уряд Німеччини доручив збройному концерну Rheinmetall надати Україні ще 40 бойових машин піхоти Marder. Постачання мають розпочати цього року.
Сьогодні, 24 грудня, на Сумщині рятувальники потрапили під повторний ворожий удар під час ліквідації пожежі.
У застосунку “Армія+” запроваджено нову програму для військових під назвою “Плюси”, яка надаватиме захисникам різноманітні преференції.
Сьогодні, 24 грудня, в окупованому Бердянську вибухнула автівка. Ймовірно, вона належала голові окупаційної ради міста Василю Нечету.
У вівторок, 24 грудня, російські війська скинули вибухівку з дрона на мирних жителів у Херсонській області. Внаслідок нападу двоє цивільних зазнали поранень.
Українська колядка “Сумний святий вечір” є особливим явищем народної творчості, що виникло у важкі повоєнні роки. Її створення припадає на період після Другої світової війни, коли український народ зазнавав страждань і бореться за свою свободу, яку радянський режим хотів знищити. Колядка є свідченням тих часів, коли святкування Різдва відбувалося на тлі боротьби УПА проти радянської влади, репресій та економічних труднощів.