Арештовані активи громадянина РФ вартістю майже 5 млн грн передано в управління АРМА
Джерело: Офіс генерального прокурора
Арештовано та передано в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) корпоративні права і майно громадянина РФ вартістю майже 5 мільйонів гривень.
У власності громадянина Росії перебувають підприємства і майнові комплекси на території курортного Трускавця на Львівщині та в тимчасово окупованому Криму.
Встановлено, що у 2016 році його готель на тимчасово окупованому півострові надавав свої послуги щодо проживання воєнізованим формуванням РФ.
Станом на сьогодні він продовжує здійснювати свою діяльність й сплачувати податки країні-агресорці.
За ухвалою слідчого судді, на корпоративні права двох товариств накладено арешт та передано в АРМА.
У відомстві нагадали, що раніше на корпоративні права на готель у Трускавці, якими володіє фігурант, було накладено арешт. Вартість цих активів – близько 6 млн грн.
Таким чином арештовано бізнес-активів громадянина РФ загалом на майже 11 млн грн.
- Національне агентство України з питань розшуку та менеджменту активів (АРМА) відкрило доступ до Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні.
- За понад рік перебування у правлінні АРМА – з липня 2022 року по серпень 2023 року – 26 арештованих регіональних операторів газорозподільних мереж, які пов’язують з Дмитром Фірташем, не принесли доходів до бюджету України.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 липня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення.
Від початку року кількість жертв серед цивільних в Україні через російські обстріли сягнула найвищого рівня за останні три роки.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.