Навідницю ракетних ударів РФ по Хмельниччині засудили до 15 років позбавлення волі

Джерело: пресслужба Офісу Генерального прокурора

Громадянку Хмельниччини, яка передавала ворогу інформацію про розташування військових об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури області, визнали винною у державній зраді, вчиненні дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та виправдовуванні збройної агресії РФ проти України. 

Суд виніс їй вирок у вигляді 15 років позбавлення волі та конфіскації усього її майна.

Прокурори в суді представили докази, що з початку повномасштабного вторгнення РФ вона контактувала з представником ФСБ РФ через соціальні мережі й передавала йому інформацію про розташування військових об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури, підприємств, які працюють на оборонний комплекс країни, а також про місця розташування аеродромів та залізничних станцій у місті та області. 

За надану інформацію жінка отримувала фінансову винагороду.

Відомо, що завдяки наданій нею інформації, у квітні минулого року окупанти здійснили ракетний удар по території Полонської об’єднаної територіальної громади.

Вона також виправдовувала дії ворога та закликала підтримувати російську армію у своїх соцмережах.

Зазначено, що вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.