У Meta заявили, що стали видаляти з платформ пости про вихваляння або підтримку ХАМАСу

Джерело: Reuters

У Meta, яка володіє Facebook, Threads та Instagram, заявили, що почали видаляти зі своїх платформ пости щодо вихваляння або підтримки ХАМАСу. Цьому передувало те, що Євросоюз дорікнув соціальним мережам за недостатню боротьбу з дезінформацією.

Компанія тимчасово розширює свою політику щодо протидії насильству і підбурюванню до нього. Meta буде видаляти контент, який ідентифікує заручників, захоплених ХАМАС. Подібні пости будуть видаляти навіть за умови, що їх поширюють з метою засудження або підвищення обізнаності про їхнє становище.

Все ще дозволено контент з розмитими зображеннями жертв викрадення. Тобто пріоритет будуть надавати безпеці і конфіденційності заручників, якщо у компанії не будуть впевнені, що опубліковані зображення не зашкодять людям.

Також швидко видалятимуть публікації з погрозами ХАМАСу та запобігатимуть повторному поширенню копій.

Meta проводить роботу над тим, аби її соціальні мережі не рекомендували відповідний контент користувачам.

Попри те, що ХАМАС заборонено на платформах Meta — нині дозволено соціальний і політичний дискурс. Таким є репортажі новин, питання, пов’язані з правами людини або будь-які інші дискусії.

Російська служба “Радіо Свобода” з 15 квітня зупинила мовлення в середньохвильовому діапазоні 1386 кГц. У медіа не уточнили тривалість зупинення трансляції.

Європейський Союз попередив президента Сербії Александара Вучича, що його участь у параді 9 травня в Москві може поставити хрест на євроінтеграційних прагненнях країни.

15 квітня Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому проєкт закону “Про внесення зміни до частини першої статті 16 Закону України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” щодо проведення перевірок з питань вчинення мобінгу (цькування)”.

Попри заявлену мету скоротити торговельний дефіцит США, президент Дональд Трамп фактично знищує одну з найбільш конкурентоспроможних експортних галузей країни — вищу освіту.

15 квітня Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу проект закону щодо пенсійного забезпечення працівників прокуратури.