Raiffeisen Bank вкотре відклав вихід з російського ринку

Джерело: APA

Австрійська банківська група Raiffeisen Bank International знову відтермінувала обіцяний вихід з російського ринку.

“У минулому ми називали дату можливого відокремлення до 31 грудня, яка зараз здається дуже малоймовірною”, – прокоментував генеральний директор RBI Йоганн Штробль.

За його словами, перш ніж ухвалити рішення про відокремлення дочірнього банку, необхідно вичерпати всі можливості його продажу.

Також глава RBI додав, що загалом обидва варіанти – продаж або відокремлення російського бізнесу – залишаються можливими.

При цьому він зауважив, що причиною, чому графік відокремлення дочірнього банку переноситься, є те, що “ми все ще бачимо чіткий, ймовірно, навіть більш простий спосіб деконсолідації через продаж”.

Проте для цього RBI має отримати численні дозволи регуляторів у Росії та Європі, і поки що не зрозуміло, скільки часу це займе.

На початку серпня генеральний директор RBI Йоганн Штробль заявив, що вважає можливим відокремлення свого дочірнього банку в Росії від материнської групи не раніше кінця грудня, попри те, що раніше повідомлялося про кінець вересня.

ДОВІДКОВО. Раніше Київ включив Raiffeisen Bank до списку “міжнародних спонсорів війни”. Європейський центральний банк також наполягає на виході фінустанови з Росії. Американське управління санкцій також займається розслідуванням діяльності групи.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 липня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення.

Від початку року кількість жертв серед цивільних в Україні через російські обстріли сягнула найвищого рівня за останні три роки.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.