Український фонд стартапів увійшов до європейської мережі провідних інноваційних агентств
Джерело: Мінцифри
Український фонд стартапів увійшов до європейської мережі провідних національних інноваційних агентств TAFTI.
Мережа допомагає в реалізації інноваційних програм усередині країн-учасників та у світі. До TAFTIE входить 35 організацій з 29 країн, сьогодні до переліку приєдналася Україна.
22 листопада в Брюсселі на засіданні TAFTIE Фонд розвитку інновацій (Український фонд стартапів) обрали членом організації від України.
У відомстві зазначили, що це потужний крок до інтеграції в європейську інноваційну спільноту: зараз до TAFTIE входять понад 8 000 співробітників, які управляють загальним бюджетом у понад 10 мільярдів євро.
“Україна обмінюватиметься досвідом з європейськими колегами та впроваджуватиме революційні ідеї на міжнародному рівні. Далі — більше”, – наголосили у Міністерстві цифрової трансформації України.
- За ініціативою фонду президента з підтримки освіти, науки та спорту українські стартапи вперше візьмуть участь в одній із найбільших світових подій у сфері освітніх технологій (EdTech) – конференції Bett UK 2024, яка відбудеться в Лондоні з 24 по 26 січня 2024 року.
- Українець запустив AI-стартап Makenude.ai, який дозволяє “роздягнути” будь-яку жінку. Засновник залишається анонімним, проте його ініціатива вже викликала неабиякий осуд з боку користувачів мережі.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.