На Запоріжжі Зеленський провів нараду стосовно зведення фортифікаційних споруд

Джерело: Володимир Зеленський/Facebook

30 листопада президент Володимир Зеленський провів у Запоріжжі дві наради. Оперативну – з військовими, з генералами Олександром Тарнавським, Едуардом Москальовим, Сергієм Літвиновим та всіма, хто відповідає за оборону на напрямку. Друга нарада стосувалася будівництва фортифікаційних споруд.

Під час другої наради сторони обговорили питання фортифікаційного облаштування опорних пунктів, спорудження укріплень на основних оборонних рубежах.

Це Авдіївський, Мар’їнський, Куп’янсько-Лиманський напрямки, а також прикордонні регіони, що межують із Росією та Білоруссю, — уточнив глава держави.

Окремо обговорили залучення ресурсів, фінансування будівництва фортифікацій і форматів співпраці з приватним бізнесом.

Як наголосив Зеленський, належне облаштування оборонних рубежів має стати пріоритетним питанням, зокрема у фронтових областях.

Зауважимо, у межах робочої поїздки на Харківщину Зеленський побував на передовому командному пункті оборонців Купʼянська та вручив воїнам державні нагороди.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.

Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.

Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.