«Китові очі» у собак: що це означає, і як слід поводитись

Джерело: Lad Bible
Знак “китові очі” – коли собака трохи відхиляє голову, і білки її очей виглядають у формі півмісяця, – означає, що тварина – тривожна та напружена і може накинутися на оточення.
“Китові очі” є показником того, що собака переживає стрес, і біля неї потрібно поводитись спокійно та тримати трохи далі від інших.
Зазначають, що “китові очі” – це спосіб собаки просити господаря про допомогу. Тому, з’ясувавши причину стресу у собаки, можна спробувати заспокоїти її.

Фото: Lad Bible
За словами експертів з тварин The Spruce Pets, намагатися дисциплінувати собаку на цьому етапі майже безглуздо. Натомість ви самі повинні з’ясувати, що спричиняє стрес і або відвести свого собаку від передбачуваної небезпеки, або ж розрядити ситуацію.
- Щонайменше 246 собакам породи американський буллі XL проведуть евтаназію, коли заборона набуде чинності в кінці року, після серії нападів, зокрема на дітей.
- Поліція в Китаї врятувала близько 1000 котів, у такий спосіб викривши частину незаконної торгівлі, яка шахрайським шляхом продає котяче м’ясо замість свинини або баранини.
- Південна Корея планує до кінця року ввести закон, який заборонятиме вживати собаче м’ясо.
Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів переговори з представниками адміністрації президента США Дональда Трампа. Головною темою розмови було питання припинення вогню в Україні.
З прифронтових територій Сумщини евакуювали місцеву жительку разом з 12 собаками. Вона була єдиною мешканкою на своїй вулиці.
Фракція “Європейська Солідарність” у Київраді заявляє про посилення тиску з боку центральної влади на опозиційних депутатів. Про це повідомив депутат Київської міської ради від “ЄС” Олександр Погребиський у дописі на своїй Facebook-сторінці та в коментарі Буквам.
Посольство США в Києві попереджає про можливу масштабну повітряну атаку, яка може статися в будь-який момент протягом наступних кількох днів.
Президентка Мексики Клаудія Шейнбаум повідомила, що її країна подала до суду на компанію Google за те, що вона позначає Мексиканську затоку як “Американську” для користувачів зі США.