Україна отримає третій транш від МВФ у $900 млн
Джерело: Владислав Рашкован /Facebook
Заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован повідомив, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду 11 грудня затвердила другий перегляд програми розширеного кредитування, що уможливило перерахування Україні $900 млн.
Як я і казав: гроші будуть Рада директорів сьогодні затвердила другий перегляд програми розширеного кредитування, який також уможливлює перерахування Українському уряду третього траншу в розмірі близько до 900 млн дол, — наголосив заступник виконавчого директора МВФ. — Тепер працюватимемо над підготовкою до третього перегляду навесні. Не перемикайтесь – цей тиждень дуже важливий для нас і нашого майбутнього.
Разом з дописом Рашкован опублікував відео зустрічі у Вашингтоні президента Володимира Зеленського та директорки-розпорядниці МВФ Крісталіни Георгієвої.
Програма EFF з доступом до фінансування у обсязі близько $15,6 млрд схвалена 31 березня 2023 року. Другий транш у $890 млн Україна отримала наприкінці червня, тоді як перший у $2,7 млрд погодили одразу після затвердження програми.
- У Міжнародному валютному фонді заявили про запуск Фонду розбудови спроможностей для України, який займатиметься потребами реалізації плану щодо розвитку потенціалу України та здійснення реформ.
- У Києві відновив роботу свого постійного представництва Міжнародний валютний фонд (МВФ).
- Станом на 21 вересня загальний обсяг зовнішнього фінансування державного бюджету країни цьогоріч становить 31 мільярд доларів США, з яких 13,1 мільярда доларів макрофінансової допомоги надійшли від Європейського Союзу.
- 21 вересня до державного бюджету України надійшов грант від Сполучених Штатів Америки у розмірі 1,25 млрд доларів через Цільовий фонд багатьох донорів Світового банку.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.
Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом.