Кількість постраждалих у Києві зросла до 10 осіб
Джерело: мер Києва Віталій Кличко
У Києві до 10 зросла кількість постраждалих унаслідок ракетної атаки РФ.
Всі постраждалі – мешканці багатоповерхівки у Солом’янському районі Києва. За даними Кличка, у багатоповерхівці виникла пожерла унаслідок ракетної атаки.
Дев’ятьох осіб госпіталізовано, ще одному надали допомогу на місці.
Щодо ситуації в інших районах, то на цей час відомо наступне:
У Подільському районі пожежі в декількох місцях.
У Святошинському – влучання в будівлю соціальної інфраструктури.
У Печерському – влучання в дах багатоповерхівки. І виклик іще за однією адресою.
В Оболонському – палає складське приміщення.
У Деснянському загоряння в будівлі супермаркету.
Скрізь працюють екстренні служби.
- Унаслідок масованого ракетного удару по Харкову постраждало щонайменше 6 осіб.
Доісторичні неандертальці, як виявило нове дослідження, ймовірно, харчувалися не лише м’ясом великих тварин, як-от мамонтів, а й личинками мух, які з’являються в розкладеній плоті. І це могло суттєво впливати на хімічний склад їхніх кісток, який довгий час викликав здивування у вчених.
Після кількох місяців спаду російські війська знову почали частіше використовувати бронетехніку в атаках на українські позиції. За даними аналітиків, зима 2024–2025 років ознаменувалася суттєвим зменшенням кількості бронетанкових наступів, натомість росіяни вдавалися до атак із застосуванням мотоциклів та баггі. Останній механізований штурм із силами хоча б роти було зафіксовано ще в квітні цього року.
Станом на ранок 28 липня – це вже 1251-й день повномасштабної війни. Росія продовжує активно атакувати, використовуючи чисельну перевагу у живій силі та техніці. За минулу добу зафіксовано 158 боєзіткнень на різних напрямках фронту. Українські захисники утримують позиції й завдають ворогу відчутних втрат.
Регулярні фізичні вправи здатні покращити якість сну — це давно відомо. Але нещодавно вчені зібрали дані з 22 досліджень, щоб з’ясувати: які саме види активності найкраще борються з безсонням. Результат: найефективнішими виявилися йога, тайчі, ходьба та біг підтюпцем.
28 липня відзначається Всесвітній день боротьби з гепатитом та Всесвітній день охорони природи. За церковним календарем вшановують пам’ять святих апостолів Прохора, Никанора, Тимона і Пармена.