Внаслідок останніх атак РФ на Україну у повітря потрапило 5 тисяч тонн діоксиду вуглецю
Джерело: Міндовкілля
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець повідомив, що за даними Держекоінспекції, внаслідок останніх масованих ударів РФ по Харкову, Запоріжжю, Дніпру, Києву, Львову, Херсону у повітря потрапило майже 5 тисяч тонн діоксиду вуглецю.
Шкода атмосферному повітрю завдана на майже 14 мільйонів гривень.
Зокрема, внаслідок пожеж, які виникли у Києві після двох наймасштабніших масованих атак РФ, у повітря потрапило понад 1,5 тисячі тонн діоксиду вуглецю
“Після останніх ракетних атак лише на Харківщині утворилося майже 16 тисяч кубометрів відходів руйнації. Орієнтовна сума збитків – майже 1,5 млрд гривень. По Запорізькій області засмічено майже 4000 квадратних метрів. Шкода довкіллю внаслідок цього майже 3 млн гривень. Інспектори Держекоінспекції усі ці кейси фіксують та передають матеріали у відповідні органи”, – розповів Руслан Стрілець про наслідки для довкілля ракетних атак РФ на Харків та Запоріжжя.
- Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець під час виступу перед депутатами екологічного комітету Європарламенту наголосив, що збитки довкіллю України внаслідок повномасштабної війни РФ – безпрецедентні та глобальні.
- Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець повідомив, що збитки довкіллю Причорноморського регіону становлять майже 305 млрд гривень.
- За 512 днів повномасштабної війни Росії проти України фахівці зафіксували близько 2,5 тисяч злочинів окупантів проти довкілля.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 11 грудня. З початку доби відбулося 194 бойових зіткнення.
Науково-популярний проєкт “Альфа Центавра” опублікував OSINT-розрахунок застосування РФ ракети “Орєшнік”, попередивши про можливість нового удару російськими ракетами середньої дальності по території України, базуючись на аналізі авіаційних повідомлень (NOTAM) про закритий повітряний простір над полігоном “Капустин Яр”.
11 грудня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський зустрівся з бійцями 38-ї окремої бригади морської піхоти на Покровському напрямку.
Українська делегація відвідала Ірландію для посилення співпраці з метою повернення незаконно депортованих і переміщених Росією українських дітей.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час візиту до Берліна висловив сподівання на скоріше повернення українських переселенців.