Залужний розповів про результати свого візиту на Куп’янський напрямок

Джерело: Валерій Залужний/Facebook

10 січня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив про результати кількаденного візиту у смугу відповідальності ОСУВ “Хортиця”.

Генерал зауважив, що лінія фронту залишається активною. Російські війська намагаються наступати на усіх напрямках. Одначе, попри тиск, українські захисники відбивають ворожі атаки та завдають значних втрат противнику у живій силі та техніці.

Також Залужний поінформував, що провів продуктивну роботу із командирами бригад, котрі виконують завдання на Куп’янському напрямку. Під час обговорення сторони визначили послідовність кроків з урахуванням постійної зміни оперативної ситуації, спроможностей, а також ухвалили рішення для забезпечення першочергових потреб підрозділів.

Наші хлопці та дівчата стійко тримають оборону у надскладних умовах. Дякую кожній бригаді, усім, хто в бою за Україну, – наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Раніше повідомляли, що міністр оборони Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем Збройних сил України генералом Валерієм Залужним і начальником Генерального штабу генерал-лейтенантом Сергієм Шапталою відвідали позиції Сил оборони в районі Куп’янська.

3 січня командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що противник продовжує інтенсивні наступальні дії на Куп’янському і Бахмутському напрямках та перегруповується на Лиманському.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.

Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.