Представники руху «Жовта стрічка» поширили українську символіку в Криму
Джерело: “Жовта стрічка”
В Сімферополі, Севастополі та Ялті активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують поширювати українську символіку.

Фото: “Жовта стрічка”
“Сімферополь, Севастополь, Ялта — це Україна! Дощ, сніг та негода не перешкоджають активістам руху “Жовта Стрічка” чинити спротив окупантам”, – зазначають активісти.
- Фото: “Жовта стрічка”
- Фото: “Жовта стрічка”
Вони поділились фото жовтих стрічок на фоні новорічної ялинки в Сімферополі, поблизу бухти в Ялті та на рекламних дошках оголошень й вулицях тимчасово окупованого Севастополя.

Фото: “Жовта стрічка”
“Пишаємось українцями. Віримо та чекаємо на ЗСУ”, – зазначають активісти.
- На тимчасово окупованих територіях активісти громадського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” успішно наповнюють тимчасово захоплені міста українською символікою. Тому окупанти змушують своїх звезених “волонтерів” замальовувати символіку України.
- Російські окупанти планують у тимчасово захоплений Маріуполь заселити 300 тисяч громадян РФ. Це входить у так званий “план розвитку”.
- На тимчасово окупованих територіях України триває примусова паспортизація місцевих мешканців.
- Представники українського руху спротиву окупації “Жовта стрічка” продовжують знищувати пропагандистську макулатуру на тимчасово окупованих територіях.
У межах візиту до Франції відбулися двосторонні переговори делегації України з делегацією США у складі державного секретаря Марко Рубіо, спецпредставників президента Сполучених Штатів Стівена Віткоффа та Кіта Келлога.
17 квітня Україна та США підписали меморандум про намір укласти угоду про спільний видобуток українських корисних копалин, підтвердила міністерка економіки Юлія Свириденко.
В Україні розробили довідник з інструкцією впровадження загальнонаціональної хвилини мовчання для громад.
Президент США Дональд Трамп зробив чергову заяву щодо глави Українською держави, відзначивши, що не є фанатом Володимира Зеленського.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Силах оборони України дистанційно керовану самохідну броньовану платформу UNEX UGV українського виробництва для виконання завдань з логістики, евакуації, розмінування тощо.