Зеленський провів розмову з прем’єром Албанії: обговорили продовження оборонної взаємодії

Джерело: Володимир Зеленський у Telegram

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою.

Сторони обговорили шляхи поглиблення діалогу Україна – Балкани та продовження оборонної взаємодії. Зокрема, президент України відзначив важливість продовження й розширення програм із підготовки українських військовослужбовців за участю Албанії.

“Поговорив телефоном з прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою. Вдячний йому за чітку позицію Албанії щодо російського вторгнення в Україну, підтримку нашої держави в Радбезі ООН, а також оборонну й політичну підтримку”, – зазначив президент Зеленський.

Він також додав, що представник Албанії узяв участь у 4-й зустрічі радників у Давосі. За словами глави держави, сьогодні спільним завданням є підготовка Глобального саміту миру: “Ми розраховуємо на активну підтримку з боку наших партнерів, зокрема Албанії”.

Війська РФ прорвалися на південь від Селидового до села Вишневе. Якщо вони його захоплять, можуть частково оточити Селидове. Аналітики наголосили, що захоплення Селидового наблизило б російські війська до головної мети — Покровська.

Український захисник, ветеран російсько-української війни Олександр Будько на псевдо “Терен”, котрий зазнав складного поранення на фронті, у результаті якого йому ампутували обидві нижні кінцівки до колін, у своєму зверненні розкритикував надмірну бюрократію при отриманні необхідних протезних комплектуючих. Попри обіцянки влади, система залишається складною та знеособленою, вимагаючи від ветеранів додаткових зусиль для отримання допомоги.

Начальник Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області Руслан Ничік повідомив, що у регіоні відбудували ще один зруйнований російськими військами міст.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак на запитання щодо ситуації із корупцією в Україні заявив, що, мовляв, це так Росія намагається заплямувати імідж української влади.

Українці змушені змінювати харчові звички та економити на продуктах внаслідок війни. Згідно з дослідженням, майже половина українців (49%) повідомляє про зміни у своїх харчових звичках з початку повномасштабного вторгнення.