На фронті поліг чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу Олександр Білоконь

Джерело: Вадим Кісіль/Facebook

Боронячи Україну від повномасштабного нападу росіян, загинув чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу, рекордсмен Книги рекордів України, військовослужбовець Олександр Білоконь, повідомив почесний президент Федерації греко-римської боротьби України Вадим Кісіль.

Олександр був одним з найсильніших людей України. Ще у 2017 році в центрі Одеси він встановив рекорд України з переміщення людиною тягача з причіпом, заповненого людьми. У 2020 році Олександр Білоконь здобув Майстра спорту по богатирським іграм, — зазначив Кісіль.

Народився Білоконь у Білій Церкві на Київщині. У 2017 році в Одесі встановив рекорд України з переміщення людиною тягача з причепом, заповненого людьми. Тоді 26-річний Олександр працював у цирку “Кобзов” та мав статус особи з інвалідністю третьої групи.

У 2020 році Олександр Білоконь став майстром спорту по богатирських іграх. У цьому ж році на змаганнях за титул “Найсильнішої людини України-2020”, у 95-й ваговій категорії спортсмен посів перше місце в фіналі.

У 2021 році в Білій Церкві Олександр встановив рекорд України з перетягування вантажівок.

Раніше міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт зауважив, що нині в українській армії перебуває понад 3000 спортсменів та тренерів, котрі захищають країну від ворога.

Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.  

NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.

Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.

Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.

90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.