Поліціянт з Ізюма проведе 15 років за ґратами через допомогу ЗС РФ

Джерело: Державне бюро розслідувань

Колишнього поліціянта з Ізюма (Харківська область) засудили до 15 років ув’язнення за його участь у допомозі російським військовим під час окупації міста.

Після того, як місто окупували, колишній поліціянт приєднався до так званої “народної міліції”.

Він активно співпрацював із ЗС РФ, патрулюючи вулиці, виявляючи українців з патріотичними переконаннями та намагаючись залучити своїх колег до переходу на бік ворога.

Фото: Державне бюро розслідувань

Після визволення Ізюма зрадник намагався приховати сліди своєї діяльності та “залягти на дно”. У жовтні 2022 року він потрапив на протипіхотну міну, встановлену росіянами, внаслідок чого втратив частину стопи.

Державне бюро розслідувань (ДБР) спільно з працівниками Нацполіції затримало колишнього правоохоронця, і за рішенням Дзержинського районного суду Харкова його засуджено за державну зраду.

Йому призначено покарання за державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України) у вигляді 15 років позбавлення волі, конфіскацію всього майна та позбавлення спеціального звання.

Служба безпеки України заарештувала п’ятьох осіб, яких підозрюють у державній зраді через передачу російським спецслужбам інформації про Збройні Сили України. Це стосується інженерки оборонного заводу в Запоріжжі та чиновниці міськради на Донеччині.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.