Adobe презентувала помічника AI Assistant, який працює на базі ШІ

Джерело: сайт Adobe

Adobe випустила нового помічника на базі штучного інтелекту, який вміє аналізувати PDF-файли та надає користувачам різні можливості.

Помічник AI швидко створює підсумки та ідеї з довгих текстових документів, відповідає на запитання користувачів та форматує інформацію для використання у електронних листах, звітах і презентаціях.

Цей новий помічник базується на моделях штучного інтелекту та машинного навчання, що стоять за технологією Acrobat Liquid Mode, яка полегшує читання PDF-файлів на мобільних пристроях.

AI Assistant буде доступний у програмах Reader і Acrobat.

Користувачі Acrobat Individual, Pro та Teams, а також пробної версії Acrobat Pro, можуть скористатися англомовною бета-версією нового помічника вже з 20 лютого.

Інші функції AI Assistant будуть додані до Reader найближчими днями і тижні, а підтримка інших мов буде внесена пізніше.

Компанія планує розвивати AI Assistant, щоб користувачі могли отримувати важливу інформацію з документів різних форматів і джерел, створювати, редагувати та форматувати документи за допомогою штучного інтелекту, а також отримувати рецензії на створені документи для поліпшення їх якості.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.

Американський посадовець в середу, 24 квітня, повідомив, що декілька тижнів тому США таємно відправили Україні ракети великої дальності і 17 квітня Україна застосувала їх вперше.

У Росії погрожують “відкинути українські сили” та розширити те, що вони називають “буферною зоною”, якщо Київ отримає від Сполучених Штатів сучасні керовані ракетні системи великої дальності ATACMS.

У фінському місті Тампере закривають музей Леніна, який пропрацював 78 років.

Протягом доби, 24 квітня, на фронті зафіксовано 84 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 13 ракетних та 51 авіаційного удару, здійснив 16 обстрілів з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах.