Актор Кріс Рок зніме біографічний фільм про Мартіна Лютера Кінга

Джерело: Hypebeast

Американський актор і комік Кріс Рок працює над створення фільму, присвяченого дослідженню життя Мартіна Лютера Кінга-молодшого. 

The Hollywood Reporter зазначив, що актор веде останні переговори про постановку та продюсування біографічного фільму про Лютера Кінга для Universal.

Американський кінорежисер і сценарист Стівен Спілберг також буде залучений до фільму як виконавчий продюсер.

Мартін Лютер Кінг був борцем за рівні права та соціальну справедливість для афроамериканців і інших меншин в Сполучених Штатах. Він активно виступав проти расової дискримінації, сегрегації та насильства й прагнув расової і економічної справедливості для всіх громадян.

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.

Упродовж 2024-2026 років Швеція виділить на військову допомогу Україні 7 мільярдів доларів.