Активи проросійського колаборанта Сальдо та його родини передали державі

Джерело: Міністерство економіки України

Рішенням суду, основні активи проросійського колаборанта Володимира Сальдо та майно його колишньої дружини та доньки конфіскували на користь держави, а саме передали Фонду державного майна України.

“Майно і активи зрадника Володимира Сальдо, а також його найближчих родичів, передано в дохід держави. Тепер Фонд держмайна має забезпечити проведення державної реєстрації прав власності цих активів, а згодом – приватизацію або передачу в оренду цього майна. Кошти від продажу або їх оренди мають поповнити державний бюджет України”, – зазначила Юлія Свириденко, міністр економіки України.

Зокрема вилучено три земельні ділянки, готель у Херсоні, апартаменти в Ялті, два паркомісця в Ореанді (Ялта), дві будівлі в Херсоні, три квартири (в Ореанді, Одесі та Херсоні), автомобіль Volvo XC90 2020 року випуску, 99,86% акцій ПрАТ “Каштан” та 30% акцій ПрАТ “Дельта Сервіс” (оформлені на колишню дружину Сальдо), 55,56% акцій ТОВ “Бебко-Авто” та 40% акцій ТОВ “Конка” (записані на доньку).

Відтепер представники Міноборони України долучатимуться до робочої групи, яка розглядає питання надання дозволу військовим частинам використовувати наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори.

На Донеччині та у прикордонних районах Сумщини стартує пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека”, завдяки якому доставлятимуться ліки на деокуповані території України.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову – за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.