Alaska Airlines відновила польоти Boeing 737 MAX 9 після інциденту з лайнером

Джерело: Reuters

Авіакомпанія Alaska Airlines оголосила про завершення перевірки першої групи літаків Boeing 737 MAX 9 і дозволила повернути їх в експлуатацію.

За даними агентства, авіакомпанія поновила деякі рейси MAX 9 у другій половині дня 26 січня, почавши з рейсу 1146 із Сіетла до Сан-Дієго.

“Ми очікуємо, що перевірки наших 737 9-MAX будуть завершені до кінця наступного тижня, що дозволить нам виконувати наш повний розклад польотів”, – зазначили в Alaska Airlines.

Також в компанії розповіли, що перевірка кожного літака займає близько 12 годин.

При цьому в авіакомпанії запевнили, що вони зосереджені на покращенні якості повітряних суден задля відновлення довіри клієнтів, регулятора та пасажирів після інциденту із лайнером на початку січня.

Раніше стало відомо, що авіакомпанія Alaska Airlines тимчасово зупинить польоти на 65 літаках Boeing 737 MAX 9 після того, як в США лайнер з пасажирами був змушений здійснити екстрену посадку через розрив панелі салону.

Зокрема рейс під номером 1282, що прямував до Онтаріо в Каліфорнії, зазнав аварії невдовзі після вильоту і приземлився в Портленді, штат Орегон із 171 пасажиром і шістьма членами екіпажу на борту.

Згодом зниклу частину лайнера Alaska Airlines, яка від’єдналася, коли літак був у повітрі, знайшли у дворі вчителя на ім’я Боб.

Своєю чергою, United Airlines виявила ослаблені болти на кількох літаках Boeing 737 MAX 9 – моделі, яка напередодні під час польоту зазнала аварії.

Тим часом акції Boeing впали на 8%, тепер компанія відстає від конкурента — Airbus. Акції постачальника Boeing Spirit AeroSystems впали на 11%.

Мати підозрюваного у вбивстві підлітка на фунікулері вдарила журналістку телеканалу “Ми – Україна” Вікторію Дмитренко у суді. Постраждала звернулася до поліції.

Оригінальний склад хеві-метал гурту Black Sabbath вперше за 20 років зіграє разом на концерті.

Близько дев’яти тисяч людей залишили грецький острів Санторіні через сейсмічну активність в Егейському морі.

У Центрі протидії дезінформації попередили про черговий фейк російської пропаганди.

Суд у США ухвалив рішення, дозволивши судовий розгляд проти російського Сбербанку, визнавши його фінансування бойовиків “ДНР” достатньою підставою для зняття суверенного імунітету. Позов подала сім’я 18-річного американця Куїнна Шансмана, котрий загинув унаслідок збиття літака рейсу MH17 над Донбасом у 2014 році.