Amazon у магазинах з Just Walk Out замість ШІ таємно залучав тисячі робітників з Індії

Джерело: ITC.ua

У магазинах Amazon Fresh з технологією Just Walk Out, де покупці можуть здійснювати покупки без касових апаратів, насправді замість штучного інтелекту використовували тисячі індійських робітників. Річ у тім, що компанія позиціювала технологію як досягнення штучного інтелекту, хоча виявилось, що вона не повністю автоматизована.

Покупці у цих магазинах просто сканують QR-код на вході, а система Amazon використовує датчики та камери для відстеження товарів, які беруть покупці. Ця технологія була у більше як половини Amazon Fresh.

Проте, за даними The Information, фактично замість новітньої можливості ШІ — касирів просто перевели за межі магазинів.

Нині стало відомо, що Amazon закриє магазини з технологією Just Walk Out, а замість них випустить Dash Carts — розумні кошики для покупок з вбудованим сканером і екраном.

Хоча Just Walk Out був представлений вперше у 2016 році і виглядав найсучасніше — він стикнувся з проблемами. Клієнти часто отримували квитанції після виходу з магазину лише через кілька годин — іноді від іншої людини. Система сканерів і відеокамер у кожному магазині також виявилася дуже дорогою.

Щодо внутрішніх показників, The Information зазначає, що станом на 2022 рік 700 з 1000 продажів Just Walk Out потребували рецензентів (внутрішня ціль Amazon — 50 з 1000), хоча компанія спростовує ці дані.

Amazon Fresh, продуктовий магазин Amazon, вперше відкритий у 2007 році, має близько 40 магазинів лише в США. Цікаво, що компанія планує залишити Just Walk Out у деяких магазинах Fresh у Великій Британії, магазинах Amazon Go та на деяких стадіонах.

Влада Намібії обурена туристами, які позували оголеними на дюні Big Daddy у пустелі Наміб, яка є однією з найвизначніших пам’яток країни.

Українські військові капелани успішно завершили курс підвищення кваліфікації на території Німеччини.

У Бангладеш через сильну спеку закрили навчальні заклади країни. Відтак 33 мільйони учнів пішли на вимушені канікули.

Президент Франції Емманюель Макрон в четвер, 25 квітня, закликав до посилення більш інтегрованої європейської оборони, зазначив, що континент не повинен стати васалом США і окреслив своє бачення Європейського Союзу на глобальній арені.

Литва може зайняти активну позицію у питанні повернення українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни. Як сказав міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас, будь-які заходи будуть розглядатися після оцінки дій Польщі у цій сфері.