Apple на основі ШІ створила продукт, який дозволяє редагувати фото за допомогою тексту

Джерело: звіт Apple 

Apple представила нову модель штучного інтелекту з відкритим вихідним кодом для редагування зображень. Ця модель, що отримала назву MLLM-Guided Image Editing (MGIE), дозволяє редагувати фотографії за допомогою текстових інструкцій, введених користувачем.

Модель ШІ розроблено MGIE спільно з науковцями з Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі. Продукт перетворює прості або неоднозначні текстові описи на більш деталізовані та зрозумілі інструкції. Наприклад, якщо користувач хоче змінити фотографію піци з пепероні, щоб зробити її “здоровішою”, модель може розуміти це як “додати овочеву начинку” на фото.

Скриншот: звіт Apple

MGIE також може обрізати, змінювати розмір і повертати фотографії, поліпшувати їх яскравість, контраст і кольоровий баланс на основі текстових описів. Модель може редагувати окремі частини фотографій, такі як кольори волосся, очей і одягу людини, або видаляти елементи тла.

Apple опублікувала модель на GitHub, але також доступна демоверсія на Hugging Face Spaces.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.