АРМА готує до продажу понад 260 картин з колекції Медведчука

Джерело: АРМА

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) готує до реалізації 264 картини, що належали лідеру забороненої партії “ОПЗЖ” та куму Путіна Віктору Медведчуку.

“АРМА готує до реалізації 264 картини зрадника-колаборанта Медведчука, арештовані та передані агентству за ухвалою суду”, – повідомила голова АРМА Олена Дума.

За її словами, усі кошти від продажу полотен поповнять держбюджет України.

Зараз картини перебувають на тимчасовому зберіганні у Національному художньому музеї України. Частину колекції складають роботи представників Закарпатської художньої школи – Адальберта Ерделі, Йосипа Бокшая, Золтана Шолтаса. Вартість деяких картин сягає 50 тисяч доларів.

Раніше АРМА ухвалило рішення виставити на реалізацію автомобіль Maybach та 20 колекційних наручних годинників Віктора Медведчука.

На Миколаївщині відновили Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, який зазнав руйнувань внаслідок атаки ЗС РФ ще восени 2022 року. На початку вересня 2022 року уламками від боєприпасів у будівлі вибило вікна та двері.

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.