АТ «Сенс Банк» став державним: підписано договір купівлі-продажу акцій

Повідомляє Національний банк України

22 липня 100% акцій Акціонерного товариства “Сенс Банк” перейшли у власність України. Міністерство фінансів України та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб уклали договір купівлі-продажу.

“Зазначений крок сприятиме захисту інтересів вкладників Банку і дозволить уникнути загроз для фінансової стабільності в Україні”, – зазначено в повідомленні. 

Фондом також призначено керівників Банку. Головою правління АТ “Сенс Банк” стане Кузьмін Дмитро Миколайович.

  • 20 липня в Національному банку України вирішили вивести з ринку АТ “Сенс Банк”, звернувшись до уряду з пропозицією про його націоналізацію.
  • В НБУ прокоментували ініціативу ОП щодо відмови від готівки розширення доступу громадян до фінансових послуг через створення поштового банку на базі “Укрпошти”.
  • З матеріалів засідання Високого суду Лондона відомо, що колишній власник Приватбанку Ігор Коломойський погрожував ексголові Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтаревій.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.