У суді Лондона надали докази щодо можливих погроз Коломойського ексголові НБУ та її заступниці

Джерело: NV Бізнес

З матеріалів засідання Високого суду Лондона відомо, що колишній власник Приватбанку Ігор Коломойський погрожував ексголові Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтаревій та її заступниці Катерині Рожковій. 

Тривають судові слухання у Високому суді Лондона проти колишніх власників Приватбанку, Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, яких обвинувачують у привласненні мільярдів доларів. Повідомляють, що кошти були виведені з Приватбанку завдяки складним схемам. 

Юристи Приватбанку надали суду документальні докази щодо можливих погроз керівникам НБУ від Ігоря Коломойського. 

Йдеться про погрози, спрямованих тодішній голові НБУ Валерії Гонтаревій та її заступниці Катерині Рожковій. 

Нагадаємо, що Приватбанк було націоналізовано у 2016 році.

1 грудня у Національному заповіднику “Києво-Печерська лавра” розпочне роботу Резиденція Святого Миколая. Вона розміститься у Великій лаврській дзвіниці, до якої днями відкрили доступ для киян та гостей міста.

Україна та Європейський Союз не можуть бути “заручниками” окремою групи польських далекобійників, які блокують польсько-український кордон на знак протесту проти конкуренції з боку українських перевізників, заявила єврокомісарка з питань транспорту.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна допустив закриття кордону з Росією. Раніше глава відомства заявляв, що закривати прикордонні переходи поки зарано.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

Станом на 29 листопада Фінляндія закрила останній пункт перетину кордону з Росією. Кордон закрили на наступні два тижні, намагаючись зупинити надзвичайно великий потік мігрантів до скандинавської країни, який уряд та його союзники вважають організованим Москвою.