Атака на Хмельниччину: постраждали Славута й Нетішин

Джерело: міністр внутрішніх справ Ігор Клименко

Уночі 25 жовтня окупанти атакували Хмельниччину ударними безпілотниками.

Відомо, що у місті Славута Шепетівського району внаслідок падіння уламків БПЛА пошкоджено 11 багатоквартирних та 9 приватних будинків, два навчальні заклади, адмінбудівля, крамниця і автомобілі.

Також у містах Славута та Нетішин вибуховою хвилею пошкоджені приміщення пожежно-рятувальних частин та будівля відділу поліції.

16 людей отримали поранення і звернулися до медиків по допомогу.

Нагадаємо, що про загрозу застосування ударних БпЛА у Хмельницькій області у Повітряних силах повідомили близько 3:00.

Вже о 5:30 було опубліковано звернення Василя Сидора, у якому він розповів про наслідки атаки.

“Є багато пошкоджень на території Славутської громади. Всі служби вже працюють. Тепло, газ і воду будемо надавати. Допомагайте літнім людям, дітям. Максимально дотримуйтеся безпечних умов. Надається допомога постраждалим. Всі спеціалісти в лікарні працюють. Будемо працювати над відновленням”, – наголосив він.

У четвер, 3 липня, Сили оборони України вдруге за тиждень успішно вдарили по командному пункту 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ. Також було уражено командний пункт 20-ї мотострілецької дивізії противника на тимчасово окупованій території Донецької області.

У п’ятницю, 4 липня, поблизу тимчасово окупованого селища Стрілкове на Херсонщині підірвався автомобіль Chevrolet Aveo. Внаслідок вибуху загинули троє військових із російського центру безпілотних систем “Барс-Сармат”.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

Російські цивільні літаки, які мали замінити Boeing і Airbus після запровадження західних санкцій, суттєво подорожчали, хоча серійне виробництво досі не розпочалося. Про це свідчить протокол наради у мінтрансі РФ за участю представників авіакомпаній, держкорпорації РФ “Ростех”, Об’єднаної авіабудівної корпорації (ОАК) та Росавіації.