Австралійка заявила про групове зґвалтування в центрі Парижа
Джерело: BBC News
25-річна австралійка заявила, що її зґвалтували п’ятеро чоловіків у центрі Парижа. Наразі французька поліція проводить розслідування.
Місцеві ЗМІ повідомляють, що жінка з частково розірваною сукнею сховалася в шашличній в районі Пігаль. Власники ресторану покликали на допомогу, коли побачили стан жінки.
Після ймовірного нападу за нею доглядали пожежники, а пізніше її доставили до медзакладу для огляду лікарів.
Прокуратура Парижа повідомила, що поліція розслідує звинувачення та переглядає записи камер відеоспостереження.
“Розслідування за обвинуваченням у груповому зґвалтуванні, яке ймовірно було скоєне в ніч з 19 на 20 липня, доручено другому відділку судової міліції”, – йдеться в повідомленні.
Наразі в Парижі працює велика кількість поліції, щоб забезпечити безпеку людей у місті під час Олімпіади, яка розпочнеться в цю п’ятницю.
- На Житомирщині затримали т.з. “Коростишівську банду”, що причетна до зґвалтувань, викрадень та катувань людей. Банда орудувала в Україні після 2014 року, а нині її нейтралізували СБУ та Нацполіція. Фігурантам загрожує довічне позбавлення волі.
- Ув’язнену афганську активістку кілька талібів зґвалтували у тюрмі та зняли це на відео. Згодом вони пригрозили жінці розповсюдженням цього запису.
- Японська прокуратура висунула звинувачення військовослужбовцю ВПС США у викраденні та зґвалтуванні японської неповнолітньої дівчини. Інцидент трапився напередодні Різдва 2023 року.
Росіяни знову атакували автозаправні станції в місті Суми. Внаслідок ударів по двох АЗС поранені троє людей.
Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.
Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.
До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.
У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.