Австралія запровадила додаткові санкції проти громадян РФ

Джерело: пресслужба МЗС Австралії

24 лютого Австралія розширила санкції проти Росії, список поповнили 55 росіян та 37 російських організацій. Зазначається, що Австралія залишається непохитною у підтримці України в самообороні та притягненні до відповідальності винних у незаконному та аморальному вторгненні Росії.

Нові санкції стосуються тих, хто причетний до депортації Росією українських дітей з регіонів, які тимчасово контролюються Росією. Це сталося після рішення Міжнародного кримінального суду видати ордери на арешт глави РФ Путіна та російської уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової за воєнний злочин у незаконній депортації.

Ми також наклали санкції на об’єкти російської оборони, енергетики, засобів масової інформації та мінеральної сировини, а також об’єкти, залучені до російських закупівельних мереж у Білорусі, Ірані та Північній Кореї, — зазначили у повідомленні.

Додається, що санкції відображають позицію уряду Австралії про те, що ті, хто підтримує незаконну війну Росії проти України, відчують наслідки.

Нині Австралія вже запровадила понад 1200 санкцій у відповідь на повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Австралія знову закликає Росію та її прихильників негайно припинити цю безглузду війну. Сьогодні та кожного дня Австралія підтримує Україну та її народ.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.