Австралія заявила, що есмінець Китаю травмував водолазів її військово-морських сил

Джерело: Bloomberg

Австралія занепокоєна з приводу травм водолазів її військово-морських сил, отриманих внаслідок імпульсів гідролокатора китайського есмінця у виключній економічній зоні Японії.

За словами міністра оборони Австралії Річарда Марлза, есмінець Народно-визвольної армії Китаю проігнорував прохання не наближатися до водолазів.

Як розповіли в агентстві, водолази знімали сіті, що заплуталися навколо гвинтів есмінця HMAS Toowoomba ВМС Австралії, який у вівторок, 14 листопада, проводив маневри в цьому районі. Австралійський корабель діяв у межах операції Argos із забезпечення дотримання санкцій ООН проти Північної Кореї.

“Медичний огляд, проведений після того, як водолази вийшли з води, показав, що вони отримали незначні травми, ймовірно, через вплив імпульсів гідролокатора китайського есмінця”, – прокоментували в офісі Марлза, назвавши інцидент “небезпечною і непрофесійною поведінкою”.

У Харкові під час ліквідації витоку на підземному газопроводі сталася трагедія, що призвела до загибелі двох працівників газової служби.

З 24 лютого 2022 року по 1 грудня 2023 року Фонд Порошенка спільно з ГО “Справа Громад” витратив на допомогу ЗСУ 3 902 504 000 гривень (понад 112 млн доларів США).

Окупанти продовжують штурмувати Авдіївку. Зокрема ворог зосередився навколо Степового, що на півночі від Авдіївки.

Непал заявив, що попросив Росію не вербувати своїх громадян до армії РФ та негайно відправити тіла загиблих назад до Непалу після того, як виявилося, що шість солдатів, які служили в російській армії, були вбиті.

Заблокування українсько-польського кордону призвело до зниження обсягів експорту через прикордонні пункти пропуску на 40%. Це своєю чергою призвело до втрат у державному бюджеті на суму 9,3 мільярда гривень через неприйняття митних платежів.