Автора серіалу «Рік та Морті» Джастіна Ройланда звинуватили в сексуальному насильстві

Джерело: Sky news

Американського актора, сценариста та продюсера, автора мультсеріалу “Рік та Морті” Джастіна Ройланда звинуватили у сексуальному насильстві та використанні популярності для переслідування своїх шанувальників.

На початку цього року прокуратура США зняла звинувачення Ройланда у домашньому насильстві за участю колишньої подруги актора.

Нові звинувачення пов’язані з 11 опитаними жінками, які розповідають, що спілкувалися з актором та ділилися тисячами текстових повідомлень, електронних листів, повідомлень у соціальних мережах і додатках для знайомств між 2013 і 2022 роками. Дев’ять із них стверджують, що обмін повідомленнями став сексуальним. 

Одна жінка звинуватила Ройланда в тому, що він змусив її займатися з ним оральним сексом у березні 2019 року.

Адвокат Ройланда, Ендрю Бреттлер написав, що жінка попросила актора купити їй одяг і запропонувала натомість продати йому свої порнографічні відео, через що Ройланд почувався “обдуреним і використаним”.

Інша жінка стверджує, що Ройланд привіз її до свого будинку в Лос-Анджелесі в березні 2017 року та скористався нею, займаючись з нею сексом, коли вона була п’яною.

У своєму листі Бреттлер сказав, що у пари був секс за згодою.

Одна дівчина розповіла, що Ройланд запросив її на вечірку у 2019 році, коли їй ще не було 20, проте він заохочував її випити алкоголь, попри те, що вона не хотіла цього робити.

NBC News повідомляє, що семеро опитаних дівчат раніше публікували свої звинувачення в соціальних мережах. 

Адвокат Ройланда назвав ці звинувачення “неправдивими та наклепницькими”.

Президент Володимир Зеленський оприлюднив спільну заяву лідерів Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та України за результатами зустрічі в Києві.

Суддя федерального суду Каліфорнії Сьюзен Іллстон 9 травня тимчасово заборонила близько 20 державним агентствам продовжувати широкомасштабні скорочення, ініційовані президентом США Дональдом Трампом. Заборона діятиме протягом двох тижнів.

Сполучені Штати погодили передачу Україні 125 далекобійних ракет та 100 ракет для зенітно-ракетних комплексів Patriot від Німеччини.

Колишнього міського голову Херсона, Володимира Миколаєнка, російські окупанти викрали у квітні 2022 року. Чоловіка планували обміняти, однак він відмовився, поступившись своїм місцем тяжкохворому полоненому.

Мільярдер й засновник Microsoft Білл Гейтс заявив, що планує передати “практично всі” свої статки на благодійність через свій фонд.