Байден під час зустрічі з Зеленським оголосить про пакет допомоги Україні на $225 млн

Джерело: Reuters

Сьогодні, 7 червня, у Франції відбудеться зустріч президентів США та України – Джо Байдена та Володимира Зеленського – під час якої американський лідер оголосить про нову допомогу Україні на суму 225 мільйонів доларів.

Сьогоднішня зустріч президентів буде першою від грудня 2023 року, коли Зеленський відвідував Вашингтон. Наступного тижня, на саміті G7 в Італії, Байден та Зеленський зустрінуться вдруге.

За даними агентства, під час зустрічі у Франції Байден оголосить про черговий пакет допомоги Україні на 225 млн доларів, до якого, зокрема, увійдуть артилерійські снаряди та засоби ППО.

Зауважимо, що днями про новий пакет допомоги також повідомляв радник президента США з питань Нацбезпеки Джейк Салліван.

На Миколаївщині відновили Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, який зазнав руйнувань внаслідок атаки ЗС РФ ще восени 2022 року. На початку вересня 2022 року уламками від боєприпасів у будівлі вибило вікна та двері.

За оцінками Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS), Китай може захопити Тайвань без жодного пострілу і має для цього декілька варіантів. 

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

23 червня 1994 року відбулася прем’єра фільму Роберта Земекіса “Форрест Гамп”, головну роль в якому виконав Том Генкс.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.