«Барбі» у прокаті зібрала понад 1 мільярд доларів

Джерело: Variety.
У прокаті фільм режисерки Ґрети Ґервіґ “Барбі” за 17 днів прокату зібрав понад 1 млрд доларів. Вона стала першою в історії жінкою-режисером, яка самостійно очолила стрічку-мільярдера.
459 мільйонів доларів зібрали у Північній Америці, ще 572 мільйони доларів у світі. У такий спосіб “Барбі” стала найшвидшим релізом Warner Bros., що зібрав 1 млрд доларів, а також восьмим за 100-річну історію студії.
Наприклад, до цього утримував цей рекорд “Гаррі Поттер і смертельні реліквії: Частина 2” — 19 днів.
“Це хороший клуб, щоб бути в ньому”, — сказав Джефф Ґолдштейн, президент студії з питань внутрішньої дистрибуції.
“Барбі” стала другим за касовими зборами фільмом 2023 року. Стрічка поступається лише “Суперсімейці Маріо” від студій Universal та Illumination, що заробив 574 мільйони доларів на батьківщині та 1,35 мільярда доларів у світі.
- Фільм “Барбі” офіційно став найуспішнішим фільмом у кар’єрі Марго Роббі.
- Серіал “Barbie Dreamhouse Challenge”, який веде Ешлі Грем, зараз транслюється на HGTV. У ньому зірки HGTV – і одна зірка Food Network – змагаються одне з одним, щоб перетворити дім у Південній Каліфорнії на реальну версію будинку Барбі.
- Акаунт у Twitter Барбі в Японії попросив вибачення у громадян Японії через участь своїх західних колег у популярному мемі про “Барбінгеймера”. Компанія Warner Bros. Pictures of Japan пояснила, що феномен цих мемів не був офіційним чи санкціонованим творінням студії.
В Україну повернувся політв’язень Андрій Коломієць, якого Росія утримувала понад 10 років за ґратами за буцімто замах на вбивство двох співробітників “Беркута” під час Революції Гідності.
У ніч на 11 липня підрозділи Сил оборони України вразили Луховіцкій авіаційний завод ім. Вороніна, філіал літакобудівної корпорації “МіГ”.
Консервативне видання The New York Post, яке читає президент США Дональд Трамп, опублікувало матеріал про однорічного малюка, якого російські війська вбили ударом дрона на Херсонщині.
Росіянина засудили до трьох років ув’язнення в Нідерландах за передачу Росії конфіденційної інформації кількох компаній-виробників мікросхем.
У тимчасово окупованому Мелітополі (Запорізька область) знищено російську станцію управління військами, а разом з нею – і п’ятьох окупантів.