Зірки HGTV перетворили дім на будинок Барбі (фото до та після)

Джерело: Insider

Серіал “Barbie Dreamhouse Challenge”, який веде Ешлі Грем, зараз транслюється на HGTV. У ньому зірки HGTV – і одна зірка Food Network – змагаються одне з одним, щоб перетворити дім у Південній Каліфорнії на реальну версію будинку Барбі. 

Дизайнери змагаються в командах по двоє. Той, хто переможе, залишиться в готовому будинку. Кожній команді призначено ділянку будинку для ремонту, а також десятиріччя, котрим їх дизайн повинен надихатись. 

У команд був лише один тиждень, щоб завершити ремонт.

Єгипт Шеррод і Майк Джексон мали відремонтувати передпокій, вітальню та їдальню будинку з урахуванням естетики 1990-х років.

Тим часом Жасмін Рот і Антоніо Лофасо отримали завдання перетворити кухню і сімейну кімнату в стилі 1960-х років. 

Шеррод і Джексон наповнили кімнату яскравими кольорами та намалювали зигзаги на каміні, щоб відчути 90-ті. У кімнаті також був ліфт для Барбі.

Шеррод і Джексон пофарбували сходи в яскраво-рожевий колір із жовтими поручнями, а також використали фіолетову та синю фарби нагорі.

Дизайнери розмістили логотип Барбі на табличці на стіні та наповнили кімнату меблями в стилі ретро, ​​включаючи вигнутий джинсовий диван, який був популярний в 1990-х.

Шеррод і Джексон використовували різні шари підноса, щоб створити ефект веселки. Вони також пофарбували стіни їдальні в рожевий колір, тому вона підходить для Барбі.

Акрилові меблі кімнати та візерунчасті килими відповідають темі 90-х. Рот і Лофасо також видалили стіну, що відокремлювала їдальню від кухні, завдяки чому кімната стала більшою.

Переходимо до команди 1960-х років. До того, як Лофасо і Рот працювали над цим, кухня мала застарілий вигляд, включаючи дерев’яні шафи.

Дизайнери оздобили кухню блідо-рожевими кольорами та встановили ретро-жовту техніку, що передає атмосферу 60-х. Вбудовані стелажі одночасно служили таємним входом в комору.

Дизайнери зробили кімнату яскравою завдяки жовтим стінам, вкритим рожево-білим горошком. Усі меблі мають вигляд середини століття, що пасувало до простору, натхненного 1960-ми роками.

Рот і Лофасо зробили камін центральним елементом кімнати, розмістивши навколо нього дерев’яні панелі та золоті акценти. Вони також додали копію оригінального дивана Барбі 1962 року.

Викидання понад 140 дельфінів на берег біля Кейп-Коду (штат Массачусетс, США) минулого місяця визнано як найбільше масове викидання цих ссавців на берег в історії Сполучених Штатів.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.