Батька Тейлор Свіфт Скотта Свіфта звинуватили в нападі на фотографа

Джерело: BBC News

51-річний фотограф Бен Макдональд звинуватив 71-річного батька американської співачки Тейлор Свіфт Скотта Свіфта в тому, що він вдарив його по обличчю на пристані Сіднея. 

Місцеві ЗМІ повідомили, що співачка під парасолькою гуляла зі своїм батьком і охоронцями вздовж пристані Нейтрал-Бей (Австралія).

Фотограф Бен Макдональд сказав, що оточення Свіфт використовувало парасолі, щоб спробувати завадити йому сфотографувати її, і в передбачувану сварку втягнувся батько Свіфт. Тейлор Свіфт в момент інциденту сиділа в машині.

Макдональд сказав, що батько Тейлор “вбіг” і напав на нього.

“Я роблю це 23 роки, і я не був у ситуації, щоб хтось вдарив мене”, — сказав фотограф.

Речник Тейлор Свіфт повідомив Rolling Stone, що двоє людей поводилися “агресивно” щодо Свіфт та її оточення.

“Двоє людей агресивно проштовхувалися до Тейлор, хапали її співробітників служби безпеки та погрожували кинути співробітницю у воду”, – йдеться в заяві прессекретаря.

Австралійська поліція зараз розслідує заявку фотографа.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.